Joan Gardy Artigas - Chinesischer Stierkampf
Pum Niemeijer - Abstrakte weibliche Form - Radierung
Jelle Hoogstra - Französische Straßenszene - Radierung
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie handgesigneerde lithografie van Harri Gerritz.
Kunstenaar: Harri Gerritz
Titel: Arend
Lithografie, handgesigneerd
Afmeting: 15 x 14 cm
VERZENDING
Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.
Startzeit | 19-1-2018 um 14:39 |
Endzeit | 24-1-2018 um 14:39 |