Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Harry Maas (1906-1982)
Aquarel, gesigneerd linksmidden
Afmetingen lijst: 29cm x 45cm
Status: Goed
Verzenden mogelijk
Zie ook mijn andere advertenties
Startzeit | 13-7-2016 um 17:13 |
Endzeit | 25-7-2016 um 17:13 |