Jan Reinder Adema - Verleumdungen
Joan Gardy Artigas - Chinesischer Stierkampf
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Bijzondere schilder Harry Maas, met een voorstudie van een groter schilderij met dansende naakten. Het is gesigneerd en gedateerd 1939.
Maas is een zeer getalenteerde Limburgse schilder, die veel naakten heeft geschilderd.
Startzeit | 28-8-2016 um 19:37 |
Endzeit | 4-9-2016 um 19:37 |