Linda Verkaaik - Sehr großes Gartenobjekt aus Stahl, Acryl und Mosaik, Blumenstuhl
Will Vaes - Textiler, mystischer Brustschmuck
Helen Nieuwendijk - Bronzestatue, Ohne Titel
Bernard Heesen - Jahresobjekt der Glaskunstmesse 2019
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Tekening toegeschreven aan Harry Maas.
Voorstelling van een zittend naakte vrouw.
Gelijst, beeldmaat 27x21, lijstmaat 38x28
Niet gesigneerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Startzeit | 9-5-2014 um 20:59 |
Endzeit | 16-5-2014 um 20:59 |