Linda Matalon - ARBRE DE VILLE
Tjikkie Kreuger - bronze : Guerrier
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Tekening toegeschreven aan Harry Maas.
Voorstelling van een zittend naakte vrouw.
Gelijst, beeldmaat 27x21, lijstmaat 38x28
Niet gesigneerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Heure de début | 9-5-2014 à 20:59 |
Heure de fin | 16-5-2014 à 20:59 |