Kees Salentijn - Hommage an Van Gogh IV
Theo Wolvecamp - Les Quatre Saisons, Siebdruck
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1974 |
Technik | Prägung / Blinddruck |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 64.8 x 49.9 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 17/20 |
Zustand | Gut | ||
er zit 1 kreukje in beeld linksonder. Sommige hoge delen van het relief met name het rechter gedeelte van het beeld zijn niet geheel vlekkeloos, waarmee ik bedoel dat ze niet helemaal wit meer zijn. De marges van het blad hebben vlekjes/verkleuring; blad moet achter pass-partout geplaatst worden. | |||
Ort des Objekts | Voorthuizen, Niederlande |
Startzeit | 6-11-2020 um 7:25 |
Endzeit | 20-11-2020 um 20:01 |