Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) – CoBrA
Corneille - Les yeux d'enfance et le grand soleil, Siebdruck (sauber gerahmt)
Corneille - Femme heureuse, Siebdruck (wunderschön gerahmt, groß)
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
HEIN SIMON KEVER
BLOEMSTILLEVEN
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 37,5 X 46 CM
gesigneerd onder KEVER
GEKADERD IN OUDE LIJST IN DE MAAT 46 X 54 CM
GOEDE STAAT
schilderij is wel donker van tint en diendt goed te worden uitgelicht
AUTHENTICITEIT VAN DIT WERK WORDT VOLLEDIG GEGARANDEERD
Garantie: