Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) -
Corneille - Les yeux d'enfance et le grand soleil, sérigraphie (soigneusement encadrée)
Corneille - Femme heureuse, sérigraphie (magnifiquement encadrée, grand)
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
HEIN SIMON KEVER
BLOEMSTILLEVEN
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 37,5 X 46 CM
gesigneerd onder KEVER
GEKADERD IN OUDE LIJST IN DE MAAT 46 X 54 CM
GOEDE STAAT
schilderij is wel donker van tint en diendt goed te worden uitgelicht
AUTHENTICITEIT VAN DIT WERK WORDT VOLLEDIG GEGARANDEERD
Garantie: