Abdol Motavassel - Zeichnung, ohne Titel – gerahmt
Jan Poortenaar - Edinburgh Castle - Ets
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Henc van Maarseveen, diepdruk uit 1964.
oplage 8/14.
beeldformaat 12 x 25.5 cm.
bladfomaat 63.5 x 48.7 cm.
Cadeau prent 1963 voor de Luis aan mevrouw E.M. Houtzager
kosten verzending in NL € 8.50
Startzeit | 19-10-2014 um 15:32 |
Endzeit | 26-10-2014 um 14:37 |