Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Deze houtsnede van Ploeg-lid Henk Melgers is in uitstekende conditie en met potlood gesigneerd. Jaar 1926 en Eigen druk (zie restant van het etiket afkomstig van het oorspronkelijke passepartout). Afmeting beeld 22.5 x 15.5 cm met ruime marges. Los opgenomen in passepartout met achtervel.
Dit werk kan verzonden worden. Kosten 10 euro.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Roermond, Niederlande |
Ort des Objekts | Roermond, Niederlande |
Startzeit | 7-12-2017 um 12:08 |
Endzeit | 16-12-2017 um 13:08 |