Herman Brood - 3 Bücher; Einmal signiert mit ausführlicher Widmung von Bart Chabot
Roger Raveel - Abstrakte Arbeit
Herman Brood - Offsetlithographie, im Druck signiert
Philippe Labarthe - Kontroverse zwischen diesem und jenem
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeefdruk 40 x 40 cm, ingelijst achter glas en met passe partout in zwarte houten lijst, afm. 60 x 60 cm. Links vertikaal gesigneerd in de plaat. In goede staat, lijst heeft enkele geringe beschadigingen.
Uitsluitend af te halen in Capelle ad IJssel ivm met grootte en glas.
Startzeit | 8-12-2015 um 17:17 |
Endzeit | 13-12-2015 um 21:17 |