Jan Peter van Opheusden - Violon de différentes couleurs
Michael Steiner - "BOXOS" 1980 - édition
Piet van Boxel - Paysage français avec maisons
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Zeefdruk 40 x 40 cm, ingelijst achter glas en met passe partout in zwarte houten lijst, afm. 60 x 60 cm. Links vertikaal gesigneerd in de plaat. In goede staat, lijst heeft enkele geringe beschadigingen.
Uitsluitend af te halen in Capelle ad IJssel ivm met grootte en glas.
Heure de début | 8-12-2015 à 17:17 |
Heure de fin | 13-12-2015 à 21:17 |