Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
HENRY CASSIERS
VOLENDAMmers BIJ molen
LITHO in de maat 21.5 x 25
Gesigneerd onder in de plaat
Papier maat 36 x 45 cm
zonder lijst
VERZENDEN 8.60 euro AANGETEKEND PAKKET NEDERLAND
Startzeit | 13-9-2014 um 20:59 |
Endzeit | 20-9-2014 um 20:59 |