Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
HENRY CASSIERS
VOLENDAM
LITHO in de maat 21.5 x 25
Gesigneerd onder in de plaat
Papier maat 36 x 45 cm
zonder lijst
VERZENDEN 8.60 euro AANGETEKEND PAKKET NEDERLAND
Startzeit | 13-9-2014 um 20:55 |
Endzeit | 20-9-2014 um 20:55 |