Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige grote Kleurenzeefdruk van Huub Lepelaar
Afmeting blad 69x66 cm in nieuwstaat
Handgesigneerd EA Exemplaar
Verzendkosten 12.50 in ned 17.50 in belgie
Startzeit | 4-2-2016 um 19:20 |
Endzeit | 10-2-2016 um 19:20 |