Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - Gemälde - UNIKAT- handsigniert
Nicolaas Wijnberg - LANDSCHAFT
Dirkje Kuik - FRAUENPORTRAIT VENEDIG
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige grote Kleurenzeefdruk van Huub Lepelaar
Afmeting blad 69x66 cm in nieuwstaat
Handgesigneerd EA Exemplaar
Verzendkosten 12.50 in ned 17.50 in belgie
Startzeit | 30-1-2016 um 9:36 |
Endzeit | 10-2-2016 um 9:36 |