Hub Boesten - Torrenierie-Landschaft
C418
Kunstenaar: Jack Aue
Techniek: olieverf op paneel
Voorstelling: plasgezicht met molen
Gesigneerd: rechtsonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): 36 x 46 cm
Exclusief lijst (zie afbeelding)
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Ort des Objekts | Nieuwersluis, Niederlande |
Startzeit | 6-2-2018 um 16:26 |
Endzeit | 20-2-2018 um 21:31 |