Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Olieverf triplex op board, voorstellende het Hofje van Loo of Gasthuishofje in de Barrevoetestraat te Haarlem. Gesigneerd rechtsonder.
Paneelmaat 47 x 45 cm. Ingelijst. Lijstmaat 56,7 x 54,3 cm.
Jacob Coenraad Ritsema is geboren te Haarlem in 1869 en overleden in 1943.
Startzeit | 12-4-2016 um 20:15 |
Endzeit | 17-4-2016 um 20:15 |