Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Olieverf triplex op board, voorstellende het Hofje van Loo of Gasthuishofje in de Barrevoetestraat te Haarlem. Gesigneerd rechtsonder.
Paneelmaat 47 x 45 cm. Ingelijst. Lijstmaat 56,7 x 54,3 cm.
Jacob Coenraad Ritsema is geboren te Haarlem in 1869 en overleden in 1943.
Heure de début | 12-4-2016 à 20:15 |
Heure de fin | 17-4-2016 à 20:15 |