Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Zeer fraai schilderij van Jacob Ritsema (1869-1943) op doek,formaat doek 65 x 100 cm,voor meer informatie mag u mailen.
Wordt alleen in Nederland aangetend in houten kistje verzonden,kosten 20 euro.
Startzeit | 11-6-2015 um 16:25 |
Endzeit | 29-9-2015 um 16:53 |