Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Zeer fraai schilderij van Jacob Ritsema (1869-1943) op doek,formaat doek 65 x 100 cm,voor meer informatie mag u mailen.
Wordt alleen in Nederland aangetend in houten kistje verzonden,kosten 20 euro.
Heure de début | 11-6-2015 à 16:25 |
Heure de fin | 29-9-2015 à 16:53 |