Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenlitho door Jakob Zekveld
Voorstelling van De Bierdrinker
Losbladig, beeldmaat 56x50, bladmaat 88x60
Gesigneerd en genummerd l.o. 'Zekveld' en '189/190'
Herkomst: Prent 190 uit 1966
Gebruikerssporen aan de randen, beeld onaangetast
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 12-7-2017 um 13:38 |
Endzeit | 22-7-2017 um 15:38 |