Eric Claus - Sehen, denken, tun
Linda Verkaaik - Kupferstatue auf Steinsockel, Welle
Jahr | 1971 |
Stil | Modern |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 50 x 65 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Jacques Slegers(1936-2000).
Veelzijdig kunstenaar met diverse opleidingen:
Academie voor beeldende kunsten te Tilburg
Nationaal Hoger Instituut te Antwerpen
Studie te Parijs.
Vrolijk en kleurrijk werk op papier.
Kleine punaise gaatjes nauwelijks zichtbaar(normaal).
Sommige delen pasteus(dikke laag verf) geschilderd wat een zeer mooi effect geeft(weinig zichtbaar op de foto's)als olieverf op doek.
Dus in het echt mooier dan op de foto's.
vroeg werk:Bijna 50 jaar geleden gemaakt.
Afhalen heeft de voorkeur omdat het werk door de pasteuze schildering niet opgerold kan worden.Opsturen in overleg.
Zustand | |||||||
Zustand | Wie neu | ||||||
Sendung | |||||||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Mierlo, Niederlande | ||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Ort des Objekts | Mierlo, Niederlande |
Startzeit | 3-6-2018 um 21:16 |
Endzeit | 10-6-2018 um 22:41 |