Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Jaartal | 1971 |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Jacques Slegers(1936-2000).
Veelzijdig kunstenaar met diverse opleidingen:
Academie voor beeldende kunsten te Tilburg
Nationaal Hoger Instituut te Antwerpen
Studie te Parijs.
Vrolijk en kleurrijk werk op papier.
Kleine punaise gaatjes nauwelijks zichtbaar(normaal).
Sommige delen pasteus(dikke laag verf) geschilderd wat een zeer mooi effect geeft(weinig zichtbaar op de foto's)als olieverf op doek.
Dus in het echt mooier dan op de foto's.
vroeg werk:Bijna 50 jaar geleden gemaakt.
Afhalen heeft de voorkeur omdat het werk door de pasteuze schildering niet opgerold kan worden.Opsturen in overleg.
Conditie | |||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Mierlo, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Objectlocatie | Mierlo, Nederland |
Starttijd | 3-6-2018 om 21:16 |
Eindtijd | 10-6-2018 om 22:41 |