Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Jahr | 1989 |
Träger | Canvas |
Thema | Blumen und Pflanzen |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 78.5 x 78.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Mooi kleurrijk schilderij van Jan Bazuin in zeer goede staat.
Kunstschilder Jan Bazuin werd geboren op 10 augustus 1930 te Beilen. Hij is overleden op 19 november 2003 te Wezuperbrug (Coevorden).
Bazuin schilderde, zowel realistisch als impressionistisch, het Drentse landschap, bloemstillevens, portretten en poëtische naakten. Daarnaast heeft hij ook enkele jaren prachtige figuratieve bronzen beelden gemaakt.
Jan Bazuin hechte veel waarde aan het ambachtelijke aspect van de schilderkunst. Waardoor hij erin slaagde een herkenbaarheid te verwerven met zijn eigen artistieke visie op het impressionisme. Zijn werkwijze getuigt hierbij van verfijnde esthetische beleving in een aangenaam ogende stijl en is met een doordacht warm kleurgevoel weergegeven.
Zustand | Sehr gut |
Ort des Objekts | Apeldoorn, Niederlande |
Startzeit | 12-7-2020 um 10:44 |
Endzeit | 26-7-2020 um 20:46 |