Romain Malfliet - Auf der Straße von Gent
Anton Heyboer - Publikationsmuseum Bommel und van Dam
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtig, sprankelend werk van de Belgische kunstenaar Jan Cobbaert. Litho op dik papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (??) en genummerd (27/99). In uitstekende conditie.
Afmetingen: 60cm x 60cm (blad), 55cm x 55cm (beeld)
Werk moet bij aankoop het liefst worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper.
ZZBEL
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 5-3-2018 um 13:25 |
Endzeit | 19-3-2018 um 20:25 |