Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Twee etsen 'Peintre et modèle I +II'
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtig, sprankelend werk van de Belgische kunstenaar Jan Cobbaert. Litho op dik papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (??) en genummerd (27/99). In uitstekende conditie.
Afmetingen: 60cm x 60cm (blad), 55cm x 55cm (beeld)
Werk moet bij aankoop het liefst worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper.
ZZBEL
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 5-3-2018 om 13:25 |
Eindtijd | 19-3-2018 om 20:25 |