Romain Malfliet - Auf der Straße von Gent
Anton Heyboer - Publikationsmuseum Bommel und van Dam
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar: Jan Cobbaert
Titel: compositie 1
Techniek: kleurets op papier met droogstempel van Masereelcentrum
Gesigneerd: met de hand gesigneerd
Genummerd: 1/1 , enig exemplaar
Afmetingen blad: 50 cm x 33 cm
Afmetingen ets: 22,50 cm x 17,50 cm
Conditie: Goed
Levering in een Kiala punt naar uw keuze
Nederland: 7,50 euro (zoek uw punt op www.kiala.nl )
België en Luxemburg: 4,50 euro (zoek uw punt op www.kiala.be )
Verzending aangetekend met track en trace
Nederland, Frankrijk, Luxemburg en Duitsland: 16,40 euro
België: 8 euro
Gratis afhalen na afspraak in Belgisch Limburg (regio Sint-Truiden Hasselt)
Startzeit | 2-1-2016 um 14:05 |
Endzeit | 10-1-2016 um 19:05 |