Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Twee etsen 'Peintre et modèle I +II'
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Jan Cobbaert
Titel: compositie 1
Techniek: kleurets op papier met droogstempel van Masereelcentrum
Gesigneerd: met de hand gesigneerd
Genummerd: 1/1 , enig exemplaar
Afmetingen blad: 50 cm x 33 cm
Afmetingen ets: 22,50 cm x 17,50 cm
Conditie: Goed
Levering in een Kiala punt naar uw keuze
Nederland: 7,50 euro (zoek uw punt op www.kiala.nl )
België en Luxemburg: 4,50 euro (zoek uw punt op www.kiala.be )
Verzending aangetekend met track en trace
Nederland, Frankrijk, Luxemburg en Duitsland: 16,40 euro
België: 8 euro
Gratis afhalen na afspraak in Belgisch Limburg (regio Sint-Truiden Hasselt)
Starttijd | 2-1-2016 om 14:05 |
Eindtijd | 10-1-2016 om 19:05 |