Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Schilder : Jan den Hengst 1904-1983
Titel/Voorstelling: " gevarieerd (veld)bloemstilleven "
Datering: omstreeks 1950
Medium /Techniek : olieverf op doek
Maten : 70 x 60 cm (doekmaat) en 90 x 80 cm (in exlusieve Sainthill lijst)
Gesigneerd: rechts
Conditie : goed
Jan den Hengst heeft zich al schilder zelf ontwikkeld. Hij woonde en werkte in Delft, Hilversum en na 1954 in Amsterdam. In impressionistische stijl schilderde Jan de Hengst landschappen, stadsgezichten, bloemen en stillevens. Den Hengst was lid van ‘Arti et Amicitiae’ en ‘St-Lucas’ te Amsterdam en het Amersfoorts Kunstgenootschap.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 30-7-2017 um 21:28 |
Endzeit | 6-8-2017 um 22:28 |