Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - Gemälde - UNIKAT- handsigniert
Nicolaas Wijnberg - LANDSCHAFT
Dirkje Kuik - FRAUENPORTRAIT VENEDIG
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Kunstenaar: Jan den Hengst
Techniek: aquarel
Voorstelling: Torensluis Amsterdam
Gesigneerd: rechtsonder
Afmeting (lxb): bm 35 x 48 cm
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Afmetingen lijst: 54 x 68 cm
A9765
Ort des Objekts | Nieuwersluis, Niederlande |
Startzeit | 17-3-2017 um 13:38 |
Endzeit | 25-3-2017 um 21:38 |