Koen Vanmechelen - Der Kämpfer
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Träger | Canvas |
Stil | Impressionistisch |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 16.5 x 22.5 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 26 x 32 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Een schilderij uit ca. 1920 van de Nederlandse kunstenaar Jan van der Stap (1874-1940).
-Geschilderd op doek, gespannen op een houten spieraam en ingelijst in de originele houten lijst met gipsen sierrand.
-Gesigneerd rechtsonder.
-Afmetingen: Lijst, 26 x 32 cm. Beeld, 16,5 x 22,5 cm.
-Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.
-Conditie: Het werk heeft ouderdomssporen en het doek heeft middenonder een
klein scheurtje (1 cm). De lijst heeft een beschadiging aan de sierrand in de
rechterboven- en linkerbenedenhoek.
Zie ook de foto’s.
Klaar om op te hangen.
Informatie over de kunstenaar:
Johannes Jacobus
(Jan J.) van der Stap, geboren 28 augustus 1874 in Delft en overleden 5
februari 1940 in Delft.
Opleiding: Hij heeft tekenlessen gehad, maar was voornamelijk autodidact.
Jan van der Stap schilderde, aquarelleerde en tekende in de stijl van de Haagse
School stadsgezichten, dorpsgezichten en landschappen uit de omgeving van Delft.
Literatuur: Scheen 1969-1970; Scheen 1981 , p. 493.
Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Frankrijk, Duitsland, Italië: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Zustand | Angemessen | ||
Het werk heeft ouderdomssporen en het doek heeft middenonder een klein scheurtje (1 cm). De lijst heeft een beschadiging aan de sierrand in de rechterboven- en linkerbenedenhoek. | |||
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 30-10-2018 um 17:12 |
Endzeit | 5-11-2018 um 22:50 |