Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Prachtige aquarel van de beroemde illustrator Jan Lutz.
Uitsnede ca 21x16 cm, in zeer goede staat.
Gesigneerd in potlood l.o.
Achter enigszins vergeeld passepartout en glas.
In de oorspronkelijke mooie (groene) houten lijst, 36x30 cm.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 7-4-2017 um 23:03 |
Endzeit | 21-4-2017 um 23:03 |