Karel De Bauw - Lanschap met ploegpaarden
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel
Eva Jorritsma-Thone - Gebakerd kind
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Prachtige aquarel van de beroemde illustrator Jan Lutz.
Uitsnede ca 21x16 cm, in zeer goede staat.
Gesigneerd in potlood l.o.
Achter enigszins vergeeld passepartout en glas.
In de oorspronkelijke mooie (groene) houten lijst, 36x30 cm.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 7-4-2017 om 23:03 |
Eindtijd | 21-4-2017 om 23:03 |