Pierre Collin - Zwei Radierungen''
Jan Reinder Adema - Verleumdungen
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets van Jan Luyken, Toeleg van Maarten Schenk op de stadt Nijmegen in't jaar 1589, 35 x 27 cm, mooi ingelijst
Startzeit | 7-11-2015 um 11:19 |
Endzeit | 18-11-2015 um 11:19 |