Hub Boesten - Torrenierie-Landschaft
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Krachtige ets door Jan Poortenaar
Voorstelling van Londense rijtuigen bij avond.
Bijna Witsen-achtige voorstelling
Gelijst, beeldmaat 19x24, lijstmaat 35x40
Gesigneerd in potlood r.o. 'Jan Poortenaar'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 19-4-2018 um 8:35 |
Endzeit | 24-4-2018 um 13:35 |