Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Piet van Wijngaerdt - Chrysanthemen mit rotem Samt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Jan Prins. Geboren, Schipluiden 1956. Gesigneerd en gedateerd 1988. Titel: Johan ( Jopie) Adolf Pengel. (1916-1970) was een Surinaams politicus voor de Nationale Partij Suriname (NPS) Oplage: 6/6. Afm totaal: 41 x 31 cm. Beeldformaat: 30.5 x 20.5 cm. Inclusief: aluminumlijst, glasplaat en ophangmogelijkheid. Het wordt extra goed ingepakt zodat er niks mee kan gebeuren.
Ort des Objekts | Rotterdam, Niederlande |
Startzeit | 21-3-2018 um 22:03 |
Endzeit | 4-4-2018 um 23:03 |