Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Grote ingelijste zeefdruk van Jan van Delft. Titel: Vogelwachter. Jaar: 1999. Nummer: 94/125. Afmetingen incl. lijst: H93 x B73 cm. Afmetingen voorstelling: H64 x B48 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan , op aanvraag, worden meegestuurd.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Naaldwijk ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het kan ook worden verzonden met Swift koeriers.
Ort des Objekts | Naaldwijk, Niederlande |
Startzeit | 14-8-2017 um 12:32 |
Endzeit | 19-8-2017 um 20:32 |