Faiencerie Lunéville-Saint-Clément - mittleres Bild - liegender Hund
Jef Diederen - Serie von 6 Lithographien gerahmt
Barend Sibie - Zaanse Schans Holland
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
In de druk gesigneerde litho op kringlooppapier
Gedrukt door l'Encre y Est met steun van de Europese Gemeenschap in het kader van het Europees jaar van het Milieu in 1987
Afm: 65cm/50cm
In zeer goede conditie
Startzeit | 11-11-2015 um 15:53 |
Endzeit | 18-11-2015 um 15:53 |