Koen Vanmechelen - Le combattant
Gerard Prent - Huile sur toile (peinte pâteuse) de la série 'jardin'
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
In de druk gesigneerde litho op kringlooppapier
Gedrukt door l'Encre y Est met steun van de Europese Gemeenschap in het kader van het Europees jaar van het Milieu in 1987
Afm: 65cm/50cm
In zeer goede conditie
Heure de début | 11-11-2015 à 15:53 |
Heure de fin | 18-11-2015 à 15:53 |