Madeleine Leddy - Erstes Grün des Frühlings
Edzard Koning - Haus in der Nähe von Nunspeet
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooie, karakteristieke compositie van de Franse kunstenaar Jean Bazaine (1904-2001). Litho op Arches papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’84) en genummerd (18/75). In uitstekende conditie; blad heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten op de achterkant van het blad (in beide hoeken bovenaan) maar de rest van het blad, inclusief het beeld, zijn in mint conditie.
Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 50cm x 35cm (beeld)
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 14-1-2018 um 15:01 |
Endzeit | 26-1-2018 um 21:01 |