Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Drucke & Editionen |
Jahr | 1975 |
Technik | Sonstiges |
Stil | Modern |
Thema | Abstrakt |
Maße | 65 x 49 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Litho van Jean Bazaine. De litho is in de druk gesigneerd, een speciale uitgave. Afmetingen blad: H65 x b49. Afmetingen voorstelling: H53.5 x b40 cm. De authenticiteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat.
Zustand | Gut | ||
In goede staat | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Hoek van holland, Niederlande | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 1-6-2018 um 11:15 |
Endzeit | 15-6-2018 um 19:10 |