Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie zeefdruk van Jits Bakker, gesigneerd en genummerd. Verzending losbladig of af te halen in Utrecht incl. (gratis) lijst
Formaat: 50 x 70 cm Techniek: zeefdruk Titel: onleesbaar Gesigneerd en genummerd: 57/100 ex. Goede conditie
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |
Startzeit | 14-6-2017 um 21:10 |
Endzeit | 26-6-2017 um 8:59 |