Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Träger | Canvas |
Stil | Klassisch |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 41 x 65 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 65 x 85 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert |
Zustand | Gut |
Olieverf op doek - ca 1900 - tentoonstellingssticker met naam en beschrijving. Formaat van het doek 41 x 64 cm, originele goudkleurige lijst, goede kwaliteit er is sprake van enige craquele links boven. | |
Abholen | Nein, das ist nicht möglich |
Ort des Objekts | Elspeet, Niederlande |
Startzeit | 13-9-2018 um 17:11 |
Endzeit | 23-9-2018 um 22:18 |