Anina Margiono - Frauenporträt, Öl auf Leinwand
Lucebert - Macbeth und Lady Macbeth
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Johannes Baptista Crol (Rotterdam 1877 - 1964 Warnsveld) staat in het RKD-register vermeld.
Zijn werk wordt niet vaak op een veiling aangeboden.
Marouflé: olieverf op doek op board. Zoals op de 2e foto te zien is, zijn de hoekjes wat afgesleten; dit valt bij nette lijsting weg.
Afmeting: 31 x 45,7 cm.
Signatuur: linksonder.
Gedateerd: '44' .