Corneille - CORNEILLE ZEEFDRUK (groot, ingelijst)
Walasse Ting - Melancholy Woman
Anton Heyboer - Cancan Danseres & Tekst - Handgesigneerd !!!
Johannes Baptista Crol (Rotterdam 1877 - 1964 Warnsveld) staat in het RKD-register vermeld.
Zijn werk wordt niet vaak op een veiling aangeboden.
Marouflé: olieverf op doek op board. Zoals op de 2e foto te zien is, zijn de hoekjes wat afgesleten; dit valt bij nette lijsting weg.
Afmeting: 31 x 45,7 cm.
Signatuur: linksonder.
Gedateerd: '44' .