Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Träger | Canvas |
Stil | Surrealistisch |
Thema | Nackt |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 80 x 100 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 86 x 104 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Karakteristiek, surrealistisch werk van Johannes Garst. Olieverf op doek, gesigneerd rechtsonder. In simpele, zeer solide lijst. Alles in goede conditie.
Afmetingen: 104cm x 86cm (incl. lijst), 100cm x 80cm (doek)
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg (alleen in Nederland en België)
Zustand | Sehr gut |
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 12-5-2019 um 13:55 |
Endzeit | 24-5-2019 um 21:32 |