Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Johannes Martinus Bach - den haag 1866 - 1943
Eenden in de polder
Olieverf op linnen in de maat 35 x 60 cm
Gesigneerd rechts onder jm bach
Gekaderd in fraaie antieke lijst in de maat 58 x 78 cm
schilderij heeft paar kleine verfherstellingen ondergaan
Staat schilderij ; goede staat,
Staat lijst ; goed , kleine schade aan de randen
Startzeit | 25-1-2016 um 15:14 |
Endzeit | 5-2-2016 um 15:14 |