Anneke Peereboom - Öl auf Leinwand, Wie weit ist es? - Gerahmt
Walter van Oel - Walter van Oel, Siebdruck, „Gemeinsam einzigartig sein“, 1990
Ger Uyting - Gouache auf Papier, Ohne Titel – Gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Lithografische prent in sepia door John Lennon
Voorstelling van een trio ten tijde van de Sleep In
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 18x23, bladmaat 36x50
Gesigneerd r.o. in de druk 'John Lennon'
Herkomst: Bag One map 1970
Authenticiteit volledig gegarandeerd