Kurt Josef Haas - Deux sérigraphies signées à la main : Fantasy I, II
Astrid Engels - Huile sur toile, encadrée
Rob Scholte - Sur l'origine des espèces, sérigraphie (grande !)
Renee Lubarow - Travail de 1971
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Lithografische prent in sepia door John Lennon
Voorstelling van een trio ten tijde van de Sleep In
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 18x23, bladmaat 36x50
Gesigneerd r.o. in de druk 'John Lennon'
Herkomst: Bag One map 1970
Authenticiteit volledig gegarandeerd